Deus Ex’i telaffuz etmeyi öğreniyoruz…

Square Enix Inc. ve Eidos-Montréal, İngiltere’nin Londra şehrinin sokaklarına indi ve serinin en sıkı hayranlarının bazılarının bile bilmediği o sorunun cevabını aradı: Deus Ex nasıl telaffuz edilir?

Dilin en önemli eksperlerinin birinin de yardımlarıyla oyunun kökenlerine inen bu yeni video oyunun hayranlarının ve yeni oyuncuların nihayet yüksek sesle, gururla ve en önemlisi doğru biçimde Deus Ex diye bağırabilmelerini sağlayacak.

Deus Ex: Human Revolution’ın merakla beklenen devam oyunu Deus Ex: Mankind Divided PlayStation4 bilgisayar eğlence sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve Windows PC için tüm dünyada 23 Ağustos 2016 tarihinde satışa çıkacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr