Dishonored 2’nin seslendirme kadrosu All-Star takımı gibi!

Bethesda’nın şimdiye kadar ağzını hayli sıkı tutmayı başardığı Dishonored 2, 11 Kasım 2016 tarihinde piyasada olacak.

Geçtiğimiz yıl E3 fuarında yayınlanan videosundan beri pek az detayın oyuncularla paylaşıldığı Dishonored 2’nin oynanabilir halini ilk defa bu seneki E3 fuarında, 13 Haziran tarihinde göreceğiz ve oyun beklendiği gibi PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak.

Bununla birlikte oyunun seslendirme ekibi de tam bir All-Star kadrosundan oluşuyor.

Oyunun ana karakteri Corvo bilindiği gibi Thief serisinde Garrett’ı seslendiren Stephen Russell tarafından seslendirilecek. Russell’ın oyun fena halde Thief’ten esinlenmiş olmasına rağmen bir önceki Dishonored oyununda bulunmadığını da hatırlatmış olalım.

Ayrıca Warcraft’ın da yönetmenliğini üstlenen Duncan Jones’un Moon filmindeki performansıyla hatırlanan Sam Rockwell’de Dunwall şehrinin bekçisi Mortimer Ramsey’i seslendirecek. Ayrıca Daredevil’da Wilson Fisk ve Claire Temple olarak tanıdığımız Vincent D’Onofrio ve Rosario Dawson da oyunda Serkonos dükü Luca Abele ve sert, bir o kadar da gizemli karakter Meagan Foster’ı canlandıracak.

Seslendirme kadrosunda yer alan diğer isimler ise Game of Thrones’ta Oberyn Martell’i canlandıran Javier Pena (Narcos), The Wire’da Marlo’yu canlandıran Jamie Hector, Gotham’da Oswald Cobblepot’u canlandıran Robin Lord Taylor ve The Magic School Bus’ta Keesha’yı canlandıran Erica Luttrell.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr