Dishonored 2’de Jindosh’u öldürmenin onlarca yolu var!

Arkane Studios’un Dishonored serisi belki karmaşık oynanışı sebebiyle oyuncuların bir kısmına kendisini sevdirmeyi başaramamış olabilir, buna rağmen yeteneğinizi en fazla gösterebileceğiniz FPS oyunlarından birisi olduğu kesin. Öyle ki, bu oyunu gerçekten iyi oynayan biri ile normal bir oyuncuyu arka arkaya izlediğinizde gözlerinize inanamayabilirsiniz.

Serinin yeni oyununda birbirinden farklı tarzlara sahip olan Emily ve Corvo’yu yönetiyoruz ve oyundaki düşmanlarımızdan biri de muhteşem malikanesiyle gözlerimizi kamaştıran mucit Kirin Jindosh.

Lafı fazlaca uzatmayalım ve oyunun çizgisellikten uzak oynanışına çok güzel bir örnek teşkil eden aşağıdaki videoya bırakalım sözü.

Bakın aynı düşmanı öldürmenin kaç farklı yolu var!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr