Dishonored 2’den muhteşem oynanış videosu

11 Kasım tarihinde piyasaya çıkacak oyunu biraz daha tırnaklarınızı kemirerek beklemenize yol açacak yeni bir oynanış videosu izledik Gamescom sırasında.

Aslında açık konuşmak gerekirse video bizim izlediğimiz iki bölümün sadece birini konu alıyor ve 2 dakika uzunluğunda. Diğer videonun da gün içinde Bethesda tarafından yayınlanmasını bekliyoruz diyelim ve ekleyelim, bu güzel olanıydı! Diğer videonun konusu ve geçtiği mekan ile ilgili olarak ise sol taraftaki resme bakabilirsiniz zira bir çeşit cadılar tarikatını konu almakta.

Videoda yeni kahramanımız Emily’nin yetenekleri kadar ön planda olan bir de düşmanımız var. Kimilerinizin aklına Stark’ı getirecek olan deli-dahi bir bilim adamı ve video da onun muhteşem, Andrew Ryan’ın Rapture’undan aşağı kalmayan malikanesinde geçiyor.

Videoda görebileceğiniz gibi Emily’nin kullanması hayli eğlenceli bazı kabiliyetleri var. Bunlardan en fazla göze batanı da elbette birden fazla düşmanı tek harekette ve aynı şekilde aradan çıkartmanızı sağlayan yetenek. Aynı zamanda oyunun grafik anlamda ne kadar iyi gözüktüğüne de tanık olacaksınız.

Bu arada hala almadıysanız, Dishonored 2’nin kapak olduğu ve oyun hakkında geniş bir dosya konusuna ulaşabileceğiniz LEVEL Ağustos sayısını bayinizden istemeyi unutmayın. 🙂

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr