Call of Duty: Infinite Warfare satışlarda zirvede!

İngiltere’de haftanın en çok satan 10 oyunu belirlenirken en dikkat çekici nokta Dishonored 2’nin beklentilerin altında kalması oldu.

Özellikle PC versiyonu bazı performans sıkıntıları yaşayan yapım, kutulu oyun satışları göz önüne alındığında serinin ilk oyununa kıyasla ilk haftasında %38 daha az satış gerçekleştirdi. Bu düşüşün bir kısmını dijital dağıtımın payının giderek artmasına vurmak mümkün, ancak genele bakıldığında yine de bir düşüşten söz edebiliriz.

Diğer taraftan ilk duyurulduğunda müthiş bir öfke dalgası ile karşılaşan Call of Duty: Infinite Warfare çıkar çıkmaz bir numaraya yerleşmiş gibi gözüküyor. Battlefield 1 ise satış adetlerini yüksek tutmayı başardı ve üç numarada yer almakta.

Ayın yeni oyunlarından The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ise listeye beşinci sıradan girerek oyunun potansiyelini kullanmaya çalışan Bethesda’yı haklı çıkartmış gibi gözüküyor.

1.Call of Duty: Infinite Warfare
2.FIFA 17
3.Battlefield 1
4.Dishonored 2
5.The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
6.Forza Horizon 3
7.Overwatch
8.Titanfall 2
9.Lego Dimensions
10.Star Wars Battlefront

call-of-duty-infinite-warfare-screenshot-02-jpg-optimal

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr