Dungeon Keeper’ı bedava indirin!

Peter Molyneux’nun oyun dünyasına sunduğu belki de en güzel hediye olan Dungeon Keeper, Origin’in “On the House” promosyonu kapsamında bedava olarak indirilebilecek.

Normalde 4.99$ fiyat etiketine sahip olan oyun 1997 yılında Bullfrog tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından da piyasaya sunulmuştu. Daha sonraları pek çok oyunun deneyeceği ve başarısız olacağı (Son örnekler Dungeons I-II) zindan yaratma / koruma türünü oyun dünyasına hediye etmiş ve tüm oyun basınından da müthiş puanlar almıştı.

Bu Dungeon Keeper versiyonunun 2014 yılında türlü mikro ödeme saçmalıklarıyla berbat edilmiş olan mobil versiyonundan port olmadığını, bildiğimiz ve sevdiğimiz versiyon olduğunu da hatırlatalım.

Nefes alan her bilgisayarda rahatça çalışan ve son derece az yer kaplayan oyunu mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr