E-Gameshow geri sayıma başladı!

11-14 Mayıs tarihlerinde ATİS Fuarcılık ve Semor Organizasyon şirketleri tarafından e-gameshow oyun yazılım ve donanımları fuarı Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED), Ankara Kalkınma Ajansı, KOSGEB, ODTÜ Teknokent, Hacettepe Teknokent, Bilkent Cyberpark, Akıl ve Zeka Oyunları Konfederasyonu desteği ile Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kültür Kongre Merkezinde 3.kez gerçekleştirilecektir. Fuarda, 80’i aşkın oyun geliştirici ve üreticileri, girişimciler, kurum ve kuruluşlar yer alacak.

Bu yıl seksenden fazla firmanın yer alacağı E-Gameshow’da, Mount and Blade, CS:GO, League of Legends, Hearthstone gibi oyunların online turnuvaları ve offline finalleri oynanacak, büyük takımlar ile gösteri maçları yapılacak; Kristal Piksel ödülleri verilecek; DJ performansları, konserler, after party organize edilecek; cosplay ”Kostümlü Oyun” yarışması gibi yaklaşık 40 iç etkinlik gerçekleştirilecek.

Sanal gerçeklikten Retro konsol oyunlarına kadar zengin içeriğiyle, ödül ve sürprizlerle dolu e-gameshow, dört gün boyunca oyunseverlere unutulmaz oyun etkinliği yaşatacak.

Detaylı bilgi: www.e-gameshow.com

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr