E3’te Microsoft sahnede!

Çeşit ve sürpriz açısından biraz sönük kalan EA ve mükemmel geçen Bethesda konferanslarının ardından 19:30’da Microsoft da sahne almaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl Quantum Break, Forza Motorsport 6, Scalebound ve Crackdown 3’ün yanında HoloLens sunumuyla da hayli sükse yapan Microsoft bu sene de oldukça iddialı. Daha önce de sızdığı gibi Halo Wars 2 ve Dead Rising 4 bu seneki E3’te duyurulması beklenen oyunlar arasında.

Bunların yanında Windows 10’da beta aşamasında yer alan Forza Motorsport 6 Apex ve yine çoklu platform olarak duyurulması beklenen Forza Horizon 3 beklediğimiz oyunlar arasında.

Ayrıca yeni içeriklerini görmeyi beklediğimiz oyunlar arasında Gears of War 4, ReCore, Crackdown 3, Ashen, Below, Scalebound, Ion ve Sea of Thieves de bulunuyor.

Lansmanı canlı izlemek için;

Watch live video from Xbox on www.twitch.tv

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr