E3’ün ilk sürprizi: Unravel Two

Açık konuşayım, fuarın geri kalanında beni daha fazla sevindirecek bir haber gelmeyebilir zira yapımcı ilk oyunun sonunda biraz gidici gibi konuşmuş ve bu da oyunun geleceği konusunda aklımızda ciddi soru işaretleri doğurmuştu.

Unravel Two sadece duyurulmasıyla değil, derhal piyasaya çıkmasıyla da bizi ters köşeye yatırmayı başardı. Yine aynı ekip tarafından geliştirilen oyunu artık co-op olarak deneyim edebiliyoruz ve Yarny’nin yanında mavi renkte bir arkadaşı da var.

İlk oyundan alışık olduğumuz keyifli bulmacalar, muhteşem platform mekanikleri ve harika grafikler olduğu yerde duruyor. Bakalım Unravel Two kalbimizi ilk oyun gibi acıtabilecek mi?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr