EA Access Vault’a Skate 3 geldi!

Geçtiğimiz yılın en öylesine organize trollemelerinden birisine konu olan Skate serisi, bu gelişme ile bir süre daha gündemden inmeyecek gibi gözüküyor.

2010 yılında piyasaya çıktığında eğlenceli oynanışı, sınırsız eğlencesi ve oyunun kendisinden bile muhteşem glitch’leriyle gülmekten midemize kramplar getiren Skate 3’ün yeni oyunu duyurulmuş değil.

Oyuncular ise bıkmadan, usanmadan EA’in paylaştığı tüm Instagram postlarının altını “Skate 4!” mesajları ile doldurmaya devam ediyorlar.

EA’in bu tepkiler üzerine şimdilik Skate 4 için bir planları olmadığını duyurması bile trollenmesinin önüne geçememişken, oyunu Vault’a dahil etmeye karar vermeleri elbette hoş ve üzerine konuşulacak bir detay.

EA Access’e aylık aboneliğin fiyatı 3.99$ ve bunun karşılığında 30 civarında EA oyununa sınırsızca erişim sağlayabiliyorsunuz. Bir yıllık aboneliğin fiyatı ise 19.99$.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr