EA’nin bedava oyunları kalkacak!

Battlefield, Need for Speed ve Fifa gibi oyunlardan tanıdığımız ünlü oyun firması Electronic Arts’ın bedava oynanabilen çeşitli oyunları vardı. Electronic Arts bu oyunlardan bazılarını kaldıracaklarını duyurdu.

EA, TPS oyunu olan Battlefield Heroes’un, FPS oyunu olan Battlefield Play4Free’nin, futbol oyunu olan FIFA World’ün ve yarış oyunu olan Need for Speed World’ün 90 gün içerisinde kaldırılacaklarını duyurdu. Yine EA’nin ücretsiz oyunlarından olan RPG oyunu Star Wars: The Old Republic ve strateji oyunu Commander & Conquer: Tiberium Alliances’in hala oynanabilir olacak gibi gözüküyor. Star Wars: The Old Republic, EA’nin diğer ücretsiz oyunlarına kıyasla oynanılabilirliğini yitirmedi. EA, bedava mobil oyunlarınınsa kaldırıp kaldırılmayacağı hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

Öte yandan oyun içi satın alınabilir ögelerin oyun kapandıktan sonra ögenin süresi bitmemiş olsa dahi geri ödeme yapılmayacağını duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr