Elder Scrolls Online’nın Dark Brotherhood DLC’sinin çıkış tarihi belli oldu

Bethesda’nın yayımladığı Elder Scrolls Online’nın Dark Brotherhood adlı içeriğinin çıkış tarihi ve fiyatı oyunculara sunuldu.

Eski oyunlarda köşe bucak kaçtığımız Dark Brotherhood sonunda oyuna ekleniyor. Dark Brotherhood DLC’si 31 Mayıs’ta PC’ye, 14 Haziran’da Xbox One ve PS4 platformuna çıkacak. Eğer içeriği sevdiyseniz, bugün Public Test Server’da deneyebilirsiniz.

ESO Dark Brotherhood içeriğinde Gold Coast adlı yeni bir bölge ve yeni bir pasif yetenek ağacı bulunacak. Gizemli yeni düşman hakkında hikaye ve tekrarlanabilir günlük, ödüllü görevlerde yer alıyor.

The Dark Brotherhood içeriğine ESO Plus üyeliği bulunanlar ücretsiz sahip olabilecekler aksi taktirde Crown Store’dan 2000 crowns’a sahip olabileceksiniz. Konsollarda ise 3000 crowns’a satın alabileceksiniz yani PS4’te 14.99£ değerindeyken Xbox One’da 19.99£ değerinde.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr