Enter The Gungeon, haftası dolmadan 200.000 sattı!

Son yılların favori oyun türleri arasına yerleşmeyi başaran Roguelike’lar veya FRPNET’in bulduğu isimle ölmeli oyunlar, birbiri ardına bilgisayarlarımızı işgal ediyor. Enter the Gungeon’da bunların en iyilerinden biri.

Yapımcı Dodge Roll’den gelen bilgiye göre, oyun piyasaya çıkışının üzerinden bir hafta bile geçmeden 200.000 adetin üzerinde satış yapmayı başardı.

24 TL fiyatla Steam üzerinden satışa sunulan Enter the Gungeon (Ki ülkemizde fiyatı uygun, yurt dışında 15$’lık fiyat bu tarz bir oyun için hayli yüksek sayılır.) şimdiden yılın en hoş sürprizlerinden biri olacak gibi gözüküyor ve Youtube üzerinde de hayli popüler hale geldi.

enterthegungeon_2

Bununla birlikte oyuna son yama ile beraber DirectX 11 desteği eklendi ve oyundaki saç baş yolduran bölüm sonu canavarlarından Treadnaught da biraz nerflendi.

Eğer roguelike seviyorsanız uzak durmamanız gereken bir oyun, detaylı incelemesini LEVEL’da okuyabileceksiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr