Eski Sony Liverpool çalışanlarından Filthy Lucre geliyor!

Eski Sony Liverpool ve Evolution Studios geliştiricileri, 2016 sonlarına doğru Filthy Lucre adında bir oyun çıkaracaklarını açıkladılar.

26682239713_83500731b0_b
Tek veya eşli olarak oynanılabilen ve Londra’da geçen bir soygun oyunu olan Filthy Lucre’ın Playstation 4, PC ve Playstation VR’a çıkması bekleniyor.

Filthy Lucre’da Karanlık İngiltere sokaklarını karışlıyor, eski oyun türlerini hatırlıyoruz. Oyunun, izometrik gizlilik soygun türlerinde olduğunu ve tamamen oyuncunun seçimlerine ve stratejilerine bağlı olarak ilerlediğini biliyoruz. Tamamen gizlilikle veya ortalığı yakıp yıkarak ilerleyebileceğiniz gibi yapay zeka her seferinde her hareketinize bağlı olarak farklı farklı karşılık verdiği için, aynı şeyleri yaşamanız mümkün değil.

26682239463_c8eebe46a9_b
Firmaların ikinci bir oyun üzerinde çalıştıkları ve bunun da yakın zamanda açıklanacağı düşünülmekte.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstation'dan büyük "Black Friday" indirimi! https://t.co/llDCvUq77P https://t.co/VTY98JbfAz
Mount & Blade Bannerlord'dan yeni bilgiler var! https://t.co/wgYWgi4nvF https://t.co/6RChjR7luM

Flickr