Absolver: Eski Watch Dogs yapımcılarından yeni oyun!

Ghost Recon ve Watch Dogs oyunun yapımında çalışmış oyun geliştiricileri tarafından kurulan Sloclap Studios’un ilk oyunu bir online aksiyon-rpg olacak.

Paris’te yerleşik olan stüdyounun bir seneyi aşkın süredir geliştirdiği ve Devolver Digital’ın da dağıtımcılığını üstleneceği oyun, görünüşe bakılırsa For Honor benzeri, hamle temelli bir dövüş oyunu olacak gibi gözüküyor. Bununla birlikte aşağıda izleyebileceğiniz video bu konuda pek fazla detay sunmuyor.

Oyunda dünyanın dengesini sağlamaya çalışan elit savaşçıların birbirleriyle mücadelesi konu edilmiş. Diğer oyuncular ile karşılaşıp bu yeni dünyada kendi yerinizi edinmeye çalışacağınız oyunda hamlelerinizi dikkatli seçerek ilerlemeye çalışacaksınız.

Hem PVP hem de PVE oynanışa sahip olacak oyunun önümüzdeki yıl PC ve konsollar için piyasaya çıkması bekleniyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr