Evolution Games geri dönüyor: OnRush

Önce WRC serisiyle tanıdığımız, ardından da MotorStorm ve Driveclub ile ününe ün katan Evolution Studios bilindiği gibi Sony tarafından kapatıldıktan sonra Codemasters bünyesine katılmıştı.

Her ne kadar müthiş klasiklere imza atamasa ve Driveclub’ın gecikmesinden tutun niteliklerine kadar ciddi eleştiriler almış olsa da Evolution Studios oyun dünyasında görmek istediğimi firmalardan birisi, haliyle Codemasters’ın hamlesi son derece sevindirici olmuştu. Diğer taraftan onlardan beklediğimiz oyun OnRush mı, işte bundan çok emin değilim.

OnRush görüntüye bakılırsa MotorStorm, Fuel ve Trackmania oyunlarının bir karışımı olarak durmakta ve ilk başlarda eğlenceli olsa da bu konseptin kısa sürede sıktığını, oyunun da bir daha oynanmamak üzere kenara kaldırıldığını hepimiz biliyoruz. Haliyle, OnRush’ın bu döngüyü kırmak için ne yaptığı sorusu aklımızı kurcalamakta.

PS4 ve XONE için hazırlanan oyunun 2018 yılın yaz aylarında piyasada olması bekleniyor.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mehmet Yemiş 11 months ago | Cevapla
    Black Desert Online da PS4'e gelecek mi? Yoksa PC'de de alabilirim aslında.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’ın oyunculara yönelik yeni ürünlerini Rusya’da inceledik! https://t.co/iMqehzeCnD https://t.co/nzLw1MkgHd
RT @adogan_ozcan: Geldi yine efendimissssss ... @leveltr https://t.co/alhwXuzKUt

Flickr