Evolve Steam’den neden kaldırıldı?

Geçtiğimiz yılın en başarılı FPS oyunlarından biri olmasına rağmen pek çok kullanıcı tarafından da yeterince takdir görmeyen oyun Steam’den kaldırıldı.

Peki, 2K Games daha önce Batman: Arkham Knight’ta gördüğümüz bu yola neden başvurmuş olabilir? Yapımcı Turtle Rock’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarına bakacak olursak oyuna çok büyük bir update gelecek.

Dedikodu kazanı da başını alıp gitmiş durumda, en fazla konuşulan ise oyunun bundan böyle free-to-play olacağı zira PC’de oyun çıktığı ay anlık 9000 oyuncu civarında gezen kullanıcı sayısı, şimdilerde 100-200 civarına düşmüş durumda. Bu da online ağırlıklı bir oyun için ölüm fermanı demek.

Bununla birlikte oyunun ana sitesinde bugün saat 19:00’da sona erecek bir geri sayım var, bakalım neyle karşılaşacağız.

evolve

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr