Extinction’dan yeni oynanış videosu.

Iron Galaxy’nin yeni oyunu Extinction oyunculara oldukça keyifli dakikalar yaratacak bir deneyim vadediyor. Dünyaya saldıran 45 m uzunluğundaki devler ve çeşitli yaratıklarla savaştığımız oyunda, insanları korumak için görevlendirilen sentinellerden biri olan Avil’i yönetiyoruz.

Sentineller yıllar süren savaşlar yüzünden yavaş yavaş yok olmuştur. Avil de çatılardan damlara atlayan ve yaşayan son Sentinel olmakla birlikte taktiksel zeka ve güce sahip biri. Kullandığı kılıcı ile hem devler hem de yerdeki yaratıklarla savaşıyor. Devleri yok etmek için birçok seçenek sunan oyun hayli kanlı sahneler sahip.

Savaştığımız devlere hasar verebilmek için birçok farklı yola birden başvurmamız gerekiyor. Devlerin kalkanları ve silahları konusunda çok fazla seçeneğimiz olması oyunun en ilgi çekici yönlerinden biri. Oyunda biraz Attack on Titan esintileri de mevcut. Attack on Titan oyunun tutkunlarındansanız, bu oyunu kaçırmak istemeyeceksiniz.

2018 yılının birinci çeyreğinde çıkacak olan Extinction PlayStation®4 / Xbox One / PC (Windows) platformları için hazırlanmakta.

Oynanış videosunu linkten izleyebilirsiniz.http://deadgoodmedia.us10.list-manage.com/track/click?u=23e248de0b05fce198ede786a&id=92b63cc5b3&e=11fa5eacd0

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye distribütörü Evofone oldu. https://t.co/1IRtQ3W4O9 https://t.co/hrCjGGccS9
RT @dergilik: #Cyberpunk2077 dünyasında duyguları hissetme ekipmanından, tercüme ekipmanına kadar her şey son teknoloji! Özgürce hareket ed…

Flickr