Eyvah! Pokemon Go çılgınlığı başladı!

Açıkçası bu oyunun duyurulduğu ilk andan itibaren olacakları tahmin etmiştik, ama bu kadarını değil. Bu satırların yazarının sosyal medyada gördüğü mesajların üçte biri Pokemon Go ile alakalı ve oyun Türkiye’de henüz resmi olarak çıkmadı bile!

Pokemon Go, bulunduğunuz bölgede GPS aracılığıyla Pokemon yakalamaya çalıştığınız ve yakaladığınızı canavarları uygulamanın bulunduğu diğer telefonlara bağlanarak birbiriyle dövüştürmenize, takas etmenize ve iletişim kurmanıza izin veren ücretsiz bir oyun.

Oyun şu anda Yeni Zelanda ve Avustralya’da satışa çıktı ve Temmuz ayının sonuna doğru da dünyanın geri kalanında piyasaya çıkması bekleniyor, Android kullanıyorsanız gerekli APK’ları indirip şimdiden oynamaya da başlayabilirsiniz.

Bakalım bu işin ucu nereye kadar varacak zira şimdiden dağda bayırda Pokemon arayan oyuncular söz konusu.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Samet 1 year ago | Cevapla
    Çıkmasına çıktı fakat server sorunları baş gösteriyor :/ Başlangıçta "Made With Unity" gözden kaçmıyor değil :) Şuana kadar 33 pokemon yakaladım. Sırf pokemon yakalamak için 2 saat dışarıda dolaştık,oyun şimdiden eğlendirici :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr