Fallout 4’ün Far Harbor eklentisinde neler göreceğiz?

Bugün piyasaya çıkacak olan Fallout 4 – Far Harbor eklentisindeki düşmanlar, fraksiyonlar ve atmosferi detaylıca anlatan yeni video geldi.

3.5 dakika uzunluğundaki videoda Wasteland’in bu az bilinen, tehlikeli ve yüksek level oyunculara yönelik bölgesini ziyaret ediyor, yeni yol arkadaşımıza (Longfellow), yeni düşmanlara, yeni silahlarımız ve zırhlarımıza göz atıyoruz.

Bunlardan Harpoon (Zıpkın) daha önce oyunun dosyaları arasında keşfedilmiş ve oyunun DLC’lerinden birisinin su altında geçebileceği ile alakalı yorumlar yapılmıştı hani, muhtemelen hatırladınız zaten. İşte bu silah ve daha fazlası Far Harbor hikayesinde kendisine yer bulmuş durumda.

Ayrıca Children of Atom tarafından kullanılan bir hafif makineli tüfek olan Radium Gun, yeni bir çift kırma tüfek ve yakın dövüş silahı olarak da bir kancanın yanında bir de balık ağı oyuna eklenecek.

Ayrıca oyuna eklenen yeni The Marine zırhının da oyundaki en üst seviye zırh olduğunu belirtmek gerek. Artık ne kadar zor düşmanlar ile karşılaşacaksınız, gerisini siz düşünün.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr