Final Fantasy XIV’ün oyuncu sayısı hızla artıyor!

Square Enix, FINAL FANTASY® XIV’ün üç yıldan kısa süre içinde, ücretsiz deneme oyuncuları hariç, tüm dünyada 6 milyondan fazla oyuncuyu kendisine çektiğini duyurdu. Bu oyuncu sayısı, düzenli içerik güncellemelerinden memnun olan oyuncu camiasını yansıtıyor.

Ulaşılan bu önemli sayı bugünkü 3.35 yaması ve 25 Temmuz ile 30 Ağustos tarihleri arasında tüm dünyada geçerli olacak ücretsiz giriş kampanyası duyurusuyla aynı güne denk geldi. Bu kampanya sayesinde aboneliği bitmiş oyuncular yeni içeriği denemek için beş güne sahip olacaklar.

3.35 Yaması yeni ve eski oyuncuların FINAL FANTASY XIV’te benzersiz bir macera yaşamak için bir araya gelecekleri Deep Dungeon: The Palace of the Dead zindanını sunuyor. Dört kişiye kadar olan gruplarla girilecek olan Palace of the Dead oyuncuların deneyim kazanmak için çeşitli düşmanlarla savaşacakları, tuzaklarla karşılaşacakları ve baş düşmanları yenmeye çalışacakları planlanmış içerik güncellemelerinden yalnızca ilki. Zindanda rastgele yaratılmış haritalar ve çok sayıda kat bulunacak ve her oyuncu yeni ilerleme sistemiyle birlikte 1.level olarak başlayacak. Zindanda daha derinlere ilerleyen oyuncular bir yandan Palace of the Dead’in gizemini çözmeye çalışırken, bir yandan da ekipmanlarını güçlendirmeye çalışacaklar.

Ücretsiz giriş kampanyası, kampanya döneminden 30 veya daha fazla gün önceden beri aktif olmayan, kayıtlı oyunculara açık olacak. Aktif aboneliğe sahip oyuncular bu kampanyadan yararlanamayacak. Ücretsiz giriş dönemi en fazla beş gün; ilk giriş yapılan gün baz alınarak beş gün sonra sabah 07:59’a kadar sürecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr