Final Fantasy XV rötar yedi!

Square Enix, Final Fantasy XV’in tüm dünyadaki çıkış tarihinin 29 Kasım 2016 olarak belirlendiğini duyurdu.

Yeni çıkış tarihi sayesinde geliştirme ekipleri oyunun kalite testleri ve ince ayarları için daha fazla zamana sahip olacaklar ve böylece oyunun hayranlarının ve yaratım ekiplerinin beklentilerini karşılamasını garanti altına alacaklar.

“Bu projeye katıldığımız andan beri vizyonumuz seride daha önce görülmemiş derecede özgürlük ve gerçekçilik sunmaktı. Ne yazık ki bu vizyonu gerçekleştirmek için birazcık daha zamana ihtiyacımız var ve yeni çıkış tarihinin bunu başarmamıza yardımcı olacağına eminiz,” diyor oyun direktörü Hajime Tabata. “Bu projenin direktörü ve lideri olarak bu ek bekleme süresi için şahsen özür dilemek istiyorum. Ekip olarak Final Fantasy XV’in hayranlarımızın hak ettiği mükemmellik seviyesinde olmasını istiyoruz. Anlayışınıza sığınıyoruz.”

Tabata’nın açıklamasının tamamını şurada bulabilirsiniz;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr