Football Manager sezonu açılıyor!

Yönetimden umudu kesip takımlarını EPL şampiyonu yapmaya and içmiş içimizdeki Liverpool’lulara müjde!

Takımların fikstürleri takvimdeki yerini aldığına göre geriye gerçek futbol hayranlarının bilmesi gereken tek bir tarih kaldı… Gamescom sırasında açıklandığı üzere Football Manager 2017 ve Football Manager Touch 2017 4 Kasım Cuma günü satışa çıkacak.

PC/Mac/Linux için Football Manager 2017’yi satın alanlar Football Manager Touch 2017’ye de (‘transferler ve taktikler’ versiyonu) ücretsiz sahip olacaklar. Touch da yine aynı gün ayrı olarak satışa sunulacak.

Katılımcı mağazalardan dijital veya kutulu olarak ön sipariş veren oyuncular ise ön sipariş teşekkürü olarak Football Manager Touch 2017 için “Board over-ride”, “No firing”, “All job applications”, “National management” indirilebilir içeriklerine ve “Challenge” oyun modunda oynamak için 3 yeni mücadeleye sahip olacaklar.

Beta yayınlanmadan hemen önce yeni ve güncellenmiş özellikler listesi www.footballmanager.com adresinde ve Twitter [link] ve Facebook [facebook.com/footballmanager] yoluyla duyurulacak.

Football Manager Mobile 2017 hakkında bilgiler ise önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

FM17_KEYART_RGB_lower_1471260388

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr