Football Manager sezonu açılıyor!

Yönetimden umudu kesip takımlarını EPL şampiyonu yapmaya and içmiş içimizdeki Liverpool’lulara müjde!

Takımların fikstürleri takvimdeki yerini aldığına göre geriye gerçek futbol hayranlarının bilmesi gereken tek bir tarih kaldı… Gamescom sırasında açıklandığı üzere Football Manager 2017 ve Football Manager Touch 2017 4 Kasım Cuma günü satışa çıkacak.

PC/Mac/Linux için Football Manager 2017’yi satın alanlar Football Manager Touch 2017’ye de (‘transferler ve taktikler’ versiyonu) ücretsiz sahip olacaklar. Touch da yine aynı gün ayrı olarak satışa sunulacak.

Katılımcı mağazalardan dijital veya kutulu olarak ön sipariş veren oyuncular ise ön sipariş teşekkürü olarak Football Manager Touch 2017 için “Board over-ride”, “No firing”, “All job applications”, “National management” indirilebilir içeriklerine ve “Challenge” oyun modunda oynamak için 3 yeni mücadeleye sahip olacaklar.

Beta yayınlanmadan hemen önce yeni ve güncellenmiş özellikler listesi www.footballmanager.com adresinde ve Twitter [link] ve Facebook [facebook.com/footballmanager] yoluyla duyurulacak.

Football Manager Mobile 2017 hakkında bilgiler ise önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

FM17_KEYART_RGB_lower_1471260388

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr