For Honor kapalı beta içerikleri açıklandı!

Ubisoft’un beklenen orta çağ aksiyon-TPS oyunu For Honor için yayınlayacağı kapalı beta içerikleri belli oldu.

26-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan kapalı betada, cesur şövalyeler, acımasız vikingler ve gizemli samurayların oluşturduğu 3 farklı ırktan toplamda 12 kahraman bulunacak. Bütün ırkların kendine has zırh setleri, silah özellikleri ve yetenekleri olacak.

Bunun yanında betada oyuncuların deneyebileceği 3 mod bulunacak. Dominion 4v4, Brawl 2v2 ve Duel 1v1 modlarına toplamda 6 harita eşlik edecek. Kapalı betaya For Honor’un sitesi üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Betaya sınırlı sayıda oyuncunun alınacağını da belirtelim.

Ubisoft’un yayınladığı oyun fragmanları oyuncuları etkilese bile genellikle piyasaya çıktığı zaman hayal kırıklıkları yaratıyor. Özellikle Watch Dogs ve The Division duyurulduğu zaman büyük bir kesimin ilgisini çekmiş ama oyun çıktığı zaman istediği etkiyi verememişti. Bakalım For Honor kendi tarzını belli edip oyuncular tarafından sevilecek mi? Yoksa kısa bir süre içerisinde unutulacak mı? Bunu hep birlikte oyun 14 Şubat’ta piyasaya çıktığında göreceğiz.

For Honor kapalı betası için yayınlanan fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Razer Huntsman Tournament Edıtıon ile tek rakibiniz ışık hızı https://t.co/g7UwsYIIEv https://t.co/tmHJY7nZc1
Overwatch’ın Yeni Etkinliği Çok Özel Hediyelerle Geliyor https://t.co/WtlO2IsTKC https://t.co/x6DcdF6snI

Flickr