div class="empower-ad" data-empower-zone="157462">

For Honor’ın 2. sezonu Shadow & Might çıktı!

- Advertisement -

Yeni sezonda iki yeni kahraman, haritalar ve daha fazlasını bulacaksınız

Bugün, Ubisoft® For Honor İkinci Sezon, Shadow & Might’ın tüm platformlarda çıktığını açıkladı.

Shadow & Might, iki yeni kahraman, iki ekstra harita, tüm kahramanlar için yeni kıyafetler ve oyun güncellemesi içeren yeni bir içerik sunuyor. Haritalar ve oyun güncellemeleri İkinci Sezon başında tüm oyunculara ücretsiz olacak. Season Pass sahiplerinin alabildiği yeni kahramanlar ölümcül Shinobi ve acımasız Centurion, 23 Mayıs tarihinde tüm oyunculara 15000 Steel karşılığında satışa sunulacak.

For Honor ekibi, kahraman dengeleri, eşyalar, eşleştirme ve ağ stabilitesi için sayısız iyileştirmeler yaptı ve önümüzdeki haftalar ve aylarda daha bir çok şey planlanıyor. İkinci Sezon, savaş alanına dönmek ya da For Honor’u ilk kez denemek için mükemmel bir fırsat.

Shadow & Might ile For Honor’a zengin bir içerik geliyor:

·Shinobi (Samuray Suikastçı): Shinobi, savaş alanında manevra yapmakta ustadır. Salto yapabilen, takla atabilen, sıçrayabilen ve super hız yetenekleriyle donatılmış olan Shinobi hiper çevik ve hareketli kahramanlardır. Düşük canları ve savunmada zorluk çekmeleri onları savunmasız bırakabilirken, çevikliği ve uzun menzilli saldırıları savunma eksikliklerini yeterince telafi eder. Zincir bağlı bir oraktan oluşan geleneksel Japon silahı kusarigama kullanırlar. Kusarigama’yı atma ve geri çekme yetenekleriyle kahramanlar arasında en uzun menzile sahiptirler.

·Centurion (Şövalye Hibrid): Centurionlar savunmayı aşırmak ve düşmanın dayanıklılığını tüketmek konusunda ustalaşmış yakın menzil savaşçılardır. Kısa menzilleri, rakiplerin dengesini bozmak için onlara yakınlaşmayı gerektirir. Düşmanlar sendelediğinde, Centurion yüksek hasarlı atlama saldırısı ile onları hırpalayabilir. Standart sayıda gladius’a sahip Centurion, yakın menzilli saldırıları gerçekleştirmek için son derece uygundur.

- Advertisement -

·Yeni Haritalar: İkinci Sezon ayrıca Forge ve Temple Garden çok oyunculu haritalarını da içeriyor. Forge, Ashfeld’in gücünü ve Şövalye savaş makinesinin kuvvetini temsil eder.Temple Garden ise Myre’nin güzelliğini ve uyumunu bünyesinde barındırır ancak o zamandan beri Samuray savaş alanına dönüşmüştür. İki haritada da tüm çoklu oyun modları bulunur.

·Kıyafet Revizesi: Shadow & Might’da, kullanışlı olmayan ya da diğer statlar tarafından gereksiz duruma getirilen statlar yenilendi ve aynı zamanda hiçbir stat kategorisinin daha güçlü olmaması sağlandı. Ayrıca oyuncular artık bireysel kategorilerdeki belirli yüzde artışlarını da görebilecek.

·Epik Seviye Kıyafet: Kıyafet sisteminin yenilenmesiyle tamamen yeni bir seviye olan ve maksimum kıyafet skorunu 108’den 144’e çıkaran Epik kıyafet geliyor.

·Genişletilmiş Fraksiyon Savaşı: Çapraz platform metagame içinde dokuz yeni bölgenin tanıtılmasıyla Fraksiyon Savaşı haritasında değişiklikler olacak. Çeşitli ödüllerin yanısıra, 12 haftalık Fraksiyon Savaşı kimin gerçekten üstün olduğunu da belirleyecek.

Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Önerilen Haberler