Forza satışlarda iki oyunuyla birden tepeye oynuyor!

İngiltere’de bu haftanın en çok satan oyunları listesine Forza büyük bir giriş yaptı.

FIFA 18 in hemen arkasında ikinci sırada olan Forza 7 700+ araçlık etkileyici garajı, muhteşem içeriği ve görselleriyle PC oyuncularının şimdiye kadar gördüğü en muhteşem yarış oyunu olmaya aday. Buna rağmen Forza Motorsport 7’nin satışlarının Forza Motorsport 6’ya göre ufak bir düşüş yaşadığı gözden kaçmadı.

Forza’nın diğer oyunu olan ve geçtiğimiz yıl bu günlerde piyasaya çıkan Forza Horizon 3 ise hemen ardından 3. Sırada. Forza Horizon 3 sene boyunca pek çok DLC ve eklenti paketi ile desteklediği içeriğini son günlerde indirimle pekiştirince oyunu edinmek için fırsat kollayan oyuncuları tavlamışa benziyor.

İşte listenin tam hali;
1. FIFA 18
2. Forza 7
3. Forza Horizon 3
4. Destiny 2
5. GTA5
6. Crash Bandicoot
7. Lego Ninjago Movie
8. Mario Kart 8 Deluxe
9. NBA 2K18
10. Lego Worlds

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Türkiye distribütörü Evofone oldu. https://t.co/1IRtQ3W4O9 https://t.co/hrCjGGccS9
RT @dergilik: #Cyberpunk2077 dünyasında duyguları hissetme ekipmanından, tercüme ekipmanına kadar her şey son teknoloji! Özgürce hareket ed…

Flickr