FPS korku oyunu Scorn ile tanışın!

First-Person korku oyunu Scorn’un herkese açık ve kesintisiz ilk gameplay’i yayımlandı. Ayrıca oyunun geliştirilmesine hayranların destek olabilmesi için yapılan kampanya yürürlüğe girdi.

Scorn’un 22 Eylül’de oynanabilir olarak temin edebileceğiniz demo sürümü bu kampanyaya belirli bir rakamın üstünde bağış yapanlara özel olacak. Kampanyanın asıl amacı oyunun yaratıcılarının oyun üzerinde tüm kabuslarını gerçeğe dönüştürebilecek kaynağa erişmeleri. Oyuna buradan destek olabilirsiniz.

İki bölümden oluşacak olan oyunun ilk kısmı PC için 2018’de çıkacak. İlk bölümün adı DASEIN olacak. Oyun kısa filmle başlayıp ardından kontrolü size veriyor. Oyunun atmosferi orijinal ve organik. Oyunda kullanacağınız silahlar adeta canlı. Kabuslarınızda yepyeni bir dünya yaratmaya hazırlanan Scorn; kıyamet sonrası, her şeyin canlı olduğu hissini veren, gerçeküstü bir ortama sizi çağırıyor.

Ebb Software’dan Ljubomir Peklar oyun hakkında “Scorn’u şuana kadar destekleyen herkese teşekkür ediyorum, ve desteklerinin kampanya başladığında ve oyunun gelişiminde bir sonraki evreye geçişimizde de devam edeceğini ümit ediyorum. Oyunun bekleyişe değeceğinden emin olacağız.” dedi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr