Frostpunk’ın genişleme paketi “The Fall of Winterhome” 19 Eylül’de geliyor

11 bit studios, alternatif donmuş bir dünyada insanlığı ayakta tutmaya çalıştığımız Frostpunk’a ücretsiz bir genişleme paketi daha getiriyor.

Hikâye tabanlı The Fall of Winterhome genişleme paketi 19 Eylül’de otomatik olarak asıl oyuna eklenecek. Bizleri güncellenmiş görüntüler ve yeni bir haritanın beklediği dışında, DLC hakkındaki bilgiler epey kısıtlı. Yine de biliyoruz ki, yepyeni içerikler ve karar alırken insanı ikilemde bırakan yenilenmiş mekanikleriyle birlikte Winterhome’da oyuncular egemen oldukları donmuş dünya hakkında bilgi sahibi olma şansını elde edebilecekler.

Winterhome isminden de anlayacağınız gibi bu asıl oyunda ele geçirmeye çalıştığımız şehir. Tahminimizce, bu yeni ücretsiz DLC ile şehrin son günlerini oynayıp sırlarını açığa çıkaracağız.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr