Duvarlara deliliği çizmek: Layers of Fear

Son zamanlarda kickstarter’ın da alıp gitmesiyle birlikte korku/psikolojik gerilim oyunları piyasasında patlama yaşanıyor, Layers of Fear’da bu yolu takip eden oyunlardan bir diğeri.

Bloober Team adında Polonya’lı bir indie yazılımcı grubu tarafından yaratılan ve dağıtılacak oyun hakkında paylaşılmış neredeyse hiç bir bilgi yok. Aşağıda bulabileceğiniz fragmanda da gördüğünüz üzere kahramanımızın veya mekanın sahibi olan kişinin bir ressam olduğunu ve aklını kaçırmadıysa da gerçekle arasındaki bağın bir kıl kadar inceldiğini anlayabiliyoruz. Oyunda kullanılan mekanlar Amnesia serilerinde gördüklerimize göre çok daha keskin ve sanat yönetimi anlamında çok daha detaylı gözüküyorlar.

İlk planda PC için piyasaya sürülecek (ve muhtemelen öyle de kalacak) olan oyunun çıkış tarihi ise tam da sonbahar kasırgasından biraz önce, 27 Ağustos.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr