Kingdom Hearts III’e Big Hero 6 dünyası!

Kingdom Hearts serisinin son oyununun çıkış tarihi yaklaşırken oyunda yer alacak dünyalar konusunda da detaylar gelmeye başladı.

Disney’in geçen yıl vizyona giren ve benim şahsen çok beğendiğim animasyon filmi Big Hero 6’in renkli dünyasından esinlenmiş bir dünyanın da Kingdom Hearts III’ye yer alacağı Disney D23 Expo’da resmi olarak açıklandı. Square Enix daha önce Disney ile ortaklığını ilan etmiş ve Tangled’dan esinlenmiş bir dünyanın oyuna ekleneceği duyurmuştu.

Tetsuya Nomura’nın direktörlüğünde Unreal Engine 4 kullanılarak PS4 ve Xbox One için hazırlanan oyunun çıkış tarihi henüz netleşmiş değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr