1849’un Gold Edition’u yayınlandı!

SomaSim tarafından yapılan stratej oyunu 1849, 8 Mayıs 2014 tarihinde piyasaya sürülmüştü. PC, Mac, Android ve iOS’a çıkan oyunun Gold Edition’ı Steam üzerinden yayınlandı.

SomaSim tarafından yapılan tarihi şehir yapma simulasyonu 1849’da amacımız 1849 yılında geçecek olan bir şehir yapıp şehrimizi güzel bir şekilde yönetmeye çalışmak. 1849 Gold Edition, Steam’de 26 TL’ye yayınlandı. 1849 Gold Edition, 1849 isimli oyunu ve 1849: Nevada Silver isimli genişleme paketini içeriyor. Bu genişleme paketiyle oyuna buhar gücüyle çalışan araçları ve tren yollarını ekliyor. Oyunu Gold Edition çıkmadan önce satın alanlar ya da oyunun normal sürümünü satın alanlar oyunun genişleme paketini 8 TL’ye satın alabilecekler. Oyunun mobil versiyonu 13 TL’ye genişleme paketiyse 5,30 TL’ye satılıyor. Ayrıca oyunun PC versiyonu 24 TL olduğu için oyunun genişleme paketli versiyonu olan Gold Edition’unu almak daha mantıklı oluyor.

Öte yandan 1849 Gold Edition’ı Steamden çıkışına özel %20 indirimle 20,80 TL’ye alabileceğinizi duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr