Paralel Evren’den bir ilk!

Paralel Evren çizgi roman dükkânı, Türk çizgi roman okurları için bir ilki gerçekleştiriyor.

Dünya’da ve ABD’de olağanüstü bir heyecan yaratan, DC Evreni’ndeki ana serilerin yeniden 1. sayıdan başlayacağı “REBIRTH” etkinliği kapsamında yayınlanacak olan BATMAN #1, DC Comics’le yaptıkları işbirliği sonucunda sınırlı sayıda basılan “Paralel Evren Özel Koleksiyon Kapağı” Türk okuyucusuyla buluşacak.
13298029_1601488116848165_204344571_n

DC Comics tarafından basılacak ve İngilizce olacağı için sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada koleksiyon değeri taşıyacak bu baskı, “REBIRTH” etkinliğinin en önemli koleksiyon parçalarından olacak BATMAN #1’in Paralel Evren özel sayısının bir Türk’ün elinden çıkmasıyla farklı bir değer kazanıyor. Gerçek bir profesyonel ve çizgi roman ustası olduğunu son yıllarda MARVEL ve DC için çizdiği ADVENTURES OF SUPERMAN, SUPERIOR IRON MAN, LEGENDS OF TOMORROW gibi serilerle kanıtlamış olan Yıldıray ÇINAR, BATMAN #1 için muhteşem bir kapak çizdi.

Batman #1’in Amerika’daki yayın tarihi olarak açıklanan 15 Haziran Çarşamba günü Paralel Evren mağazasında satışa çıkmış bulunan bu özel sayıyı aynı zamanda internet sitesi üzerinden de temin edebilirsiniz.

Ayrıca, bu ilki çizgi roman severlerle birlikte kutlamak için 26 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek Yıldıray ÇINAR imza gününe herkes davetlidir.

Bu muhteşem kapağın tanıtım videosu için:

Batman Paralel Evren Variant, Cinar

Yildiray Cinar'ın Paralel Evren'e özel çizdiği varyant kapak nedir ve nereden temin edilir diye merak edenlere gelsin!http://www.paralelevrencr.com/batman-1-paralel-evren-retailer-variantöner S. Biberkökü'ne teşekkürlerimizle 🙂

Paralel Evren Çizgi Roman Dükkanı paylaştı: 19 Haziran 2016 Pazar

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr