3D Realms Anthology haftaya Steam’e gelecek!

3D Realms tarafından yapımı süren 3D Realms Anthology geçen yıl duyurulmuştu. Paketin yakında Steam’e çıkacağı duyuruldu.

3D Realms tarafından yapılmış bütün oyunların tek bir pakette toplanmasından oluşacak olan 3D Realms Anthology, Steam’e geliyor. 3D Realms’in resmi Twitter sayfasında paylaşılan görselde 3D Realms Anthology paketi ve içindeki oyunlar gözüküyordu ve görselin açıklamasında “Gelecek hafta için çok büyük sürprizlerimiz var” yazıyordu. Pakette 30’un üzerinde oyun bulunacak ve paketin fiyatının 60 ile 80 TL arasında olması planlanıyor.

Öte yandan paketin çıktığı gün %25 indirimle satın alınabileceğini duyurmayı unutmayalım.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr