4.5 yaşındaki Dawn of War 2’ye yeni DLC geldi!

Dawn of War 2 Retribution artık yaşını başını aldı sayılır, yine de içerik gelmeye devam ediyor.

Sega’nın duyurusunu yaptığı Ridiculously Bloody Blood Pack DLC, geçen haftasonu Steam’de satışa sunuldu bile. 2 dolara indirilebilen paket oyundaki kan efektlerini abartılı derecede arttırıyor ve cadılar bayramı için bir tribute niteliğinde.

Relic’ten aynı zamanda bir de uyarı var. Bu paketin getirdiği kan efektlerinin oynanışı değiştirecek ve görüşü engelleyecek derecede yüksek olduğu konusunda özellikle uyarmayı ihmal etmemişler. Kısaca paketimiz eğlencelik, meraklısına tabir edilen türden.

Relic’in serinin yeni oyunu konusunda ağzından çıt çıkmasa da eski oyunları ayakta tutmak için yaptıkları dikkate değer. Eylül ayında Dawn of War’u haftasonu için bedava oynanabilir yapan Relic aynı zamanda 11 yaşındaki oyuna bir de multiplayer haritası tasarlamış, ayrıca Dawn of War 2 senaryo modunda kullanabilmemiz için de bedava olarak oyuna eklenen 4 set Wargear duyurmuştu.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr