7th Guest’in fan yapımı oyunu 40bin dolar bağış aldı!

Geçen yıl 7th Guest’in yapımcısı Trilobyte Games serinin üçüncü oyunu için bir bağış kampanyası başlatmıştı. Ancak o kadar çoba boşa gitmişti ve firma Kickstarter’da oluşturup belirlediği 65bin dolarlık bağışın 41bin dolarını alabilmişti. Yeterli bağış alamadığı için de proje iptal edilmişti. Ancak 7th Guest hayranlarından oluşan Attic Door Productions ismindeki takım serinin üçüncü oyununu çıkarmak için Kickstarter’a projesini soktu.

13th Doll olarak çıkacak olan oyun için gerekli toplam bağış 40bin dolar olarak belirlenmişti. Henüz bağış süresinin bitmesine 14 gün varken proje yeterli bağışı almakla kalmayıp üzerine geçti ve 43.141 dolar bağış aldı. Yani oyunun hayranlarından oluşan firma oyunun resmi firmasından daha fazla bağış aldı. Nasıl olduğu tabiiki bilinmiyor. Görünüşe göre Attic Door Productions nasıl pazarlama yapılır biliyor.

Öte yandan oyunun Kickstarter sayfasına bakmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca oyunun Kickstarter fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr