AC: Syndicate E3’de neler gösterdi?

Artık her sene Ubisoft tarafından 1-2 Assassin’s Creed oyunu çıkarılmasına alıştık. E3 2015’de bu defa ise serinin son halkası olan Assassin’s Creed: Syndicate’e dair bir video yayınlandı.

Yayınlanan video bir oynanış videosu değil. Ubisoft bunun yerine bir sinematik videosu yayınlamayı tercih etti. Ancak daha sonra Ubisoft oynanışa dair detaylar içeren yeni bir videoyu kendi Youtube kanalından yayınladı. Tam bununla sınırlı kaldığımızı sanırken yeni bir video da Playstation konferansından geldi. Böylece Ubisoft yeni oyun Syndicate hakkında, Assasin’s Creed fanlarını mutlu edecek pek çok içerik sundu.

Yeni Assassin’s Creed oyunu bizi 1864 Londra’sına götürecek. Londra Templer Tarikatı’nın kontrolü altında ve belli kişiler sayesinde işçi sınıfına korku saçıyorlar. Biz de buna karşılık Jacob Frye adında kendine bağlı bir gurubu olan bir kahramanı kontrol edeceğiz. Ayrıca özellikle yüksek yerlere tırmanmamızı kolay hale getirecek bazı aletler edineceğiz. UBunun yanında yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda fayton sürebileceğimiz ve bu sırada düşmanlarla savaşabileceğiz. Oynanışa dair çok daha fazla detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

Viktorya döneminin esintilerini içeren yeni Assassin’s Creed oyunu 23 Ekim de Playstation 4 ve Xbox One için, bu yıldan sonraysa PC için piyasadaki yerini alacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr