AC: Syndicate’da Steampunk kostüm istiyorsanız 3GB ayırmanız gerek

Ubisoft Assassin’s Creed Syndicate için Steampunk kostüm paketi yayınladı. Paketin içerisindeki Evie için olan kostüm ücretsiz ve 800MB yer kaplıyor. Eğer ki paketin tamamını almak ve Jacob‘ı da havalı bir şekilde görmek isterseniz 3GB kadar bir alan ayırmanız ve de 14.99 TL ödemeniz gerekecek (Season Pass alanlar için ücretsiz olarak geliyor).

Bir kostüm ne kadar bu kadar yer tutuyor onu pek anlayamıyoruz. Artık alıştık kostümlerden, ek kozmetik eşyalardan para toplamalarına ama bari hard diskimizi rahat bıraksalar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr