AC: Syndicate’da Steampunk kostüm istiyorsanız 3GB ayırmanız gerek

Ubisoft Assassin’s Creed Syndicate için Steampunk kostüm paketi yayınladı. Paketin içerisindeki Evie için olan kostüm ücretsiz ve 800MB yer kaplıyor. Eğer ki paketin tamamını almak ve Jacob‘ı da havalı bir şekilde görmek isterseniz 3GB kadar bir alan ayırmanız ve de 14.99 TL ödemeniz gerekecek (Season Pass alanlar için ücretsiz olarak geliyor).

Bir kostüm ne kadar bu kadar yer tutuyor onu pek anlayamıyoruz. Artık alıştık kostümlerden, ek kozmetik eşyalardan para toplamalarına ama bari hard diskimizi rahat bıraksalar.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr