AC: Syndicate’in ön sipariş bonusları belli oldu!

Oyunu ön sipariş ile satın alanlar yazar ve eleştirmen Charles Dickens ile evrim teorisyeni, biyolog ve doğa bilimci Charles Darwin görevlerine ulaşabilecek.

Serinin son oyunu bildiğiniz gibi çok merak ettiğimiz bir dönemde, endüstriyel çağ Londra’sında geçiyor. Daha önceki Assassin’s Creed oyunlarından ne kadar sıkıntı geldiyse de oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça meraklanmaktan kendimizi alamıyoruz açıkçası.

Oyunu ön sipariş ile satın alanlar sadeece Jacob ve Evie adlı ikiz kardeşlerin hikayesine değil, bir çeşit komplo teorisinin çevrelerine örüleceği Charles Darwin ve Charles Dickens görevlerine de ulaşabilecekler. Charles Darwin bilindiği üzere “Türlerin Kökeni” adlı kitabı ile insanlık tarihine bakışı değiştiren bir isim, Charles Dickens ise Victoria çağının en büyük yazarı olarak kabul gören; Oliver Twist, David Copperfield ve İki Şehrin Hikayesi adlı eserleri ile tanıdığımız bir diğer deha.

Oyun 23 Ekim’de yeni nesil konsollar, bir ay kadar sonra da PC için satışa çıkacak ve kilitli framerate veya ekran çözünürlüğü gibi sinir bozucu detaylara sahip olmayacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr