AC: Syndicate’te Evie görünmez olabilecek!

Assassin’s Creed’in son oyunu Syndicate’in ilk duyurulduğu günü hatırlıyor musunuz? Nasıl görmezden geldiğimizi, nasıl “off yine mi?” dediğimizi peki.

İşte daha önceki bir iki oyunda da aynen yaşadığımız bu mizansen bir kez daha başa döndü ve biz oyun tarihi yaklaştıkça “ya acaba Londra nasıl olur?” diye merak etmeye başladık. Evie’nin son yayınlanan oynanış videosu da bu merakı törpüleyecek cinsten. Sizin de görebileceğiniz gibi Evie’nin kendine has bir görünmezlik yeteneğine sahip olduğunu ve bu sayede guard’ları kolaylıkla aşabildiğini buradan görebiliyoruz.

Görev daha önce AC: Unity’de görebildiğimiz bazı görevlere oldukça benziyor. Sızmanız gereken bir bölge size sağlanıyor ve siz de tam bir görünmezlik içinde alt görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Evie bildiğiniz gibi ana karakter Jacob’un ikizi ve görevlerin bir kısmını onunla oynayacaksınız. Ayrıca free-roam modunda dolaşırken iki karakter arasında istediğiniz zaman geçiş yapmanız da mümkün olacak.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. ilhan 2 years ago | Cevapla
    Aslında oyunun ingilterede geçmesi benim için büyük bir etki yaratmadı.Daha çok 1800'lü tarihte geçmesi hoşuma gitti,uzun zamandır ''Artık Assassin's creed'in sonraki oyunu ne olur ilerideki bir tarihte geçsin''diye haykırıyordum. Bence bu oyun harika olmakla kalmayıp iyi bir son yapmışlarsa oyuncularda büyük etki bırakacak,çünkü ilk kez bir sonraki oyunun gelmiyeceğini bilerek Assassin's creed oynayacağız.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr