Activision kokuyu aldı: CoD oyunları Remastered olma yolunda!

Activision CEO’su Eric Hirshberg “Eski Call of Duty oyunlarını yeniden düzenleyebiliriz.” açıklamasında bulundu.

Yeni oyun yapamayan şirketlerin eski oyunlarına ya da çok sevilen bazı oyunların remake yapılmasına alıştık. Belli bir yaşı geçtiyseniz, Call of Duty dediğimiz zaman aklınıza bir devri kapatıp bir devri açan Call of Duty 2 gelebilir. Düşünsenize Call of Duty 2’yi daha detaylı, gözlerinize ziyafet çeken grafiklerle oynadığınızı.

Activision CEO’su Eric Hirshberg, Game Informer’a verdiği röportajda, “Öyle veya böyle, insanların eski oyunlar ile kurduğu bir bağ var” diyerek şirketin Call of Duty serisinin eskilerini uyarlamayı konuştuklarını söyledi. Activision bu ‘remake’ furyasına henüz dalmayan şirketlerden biri ve Hirshberg’e göre bunun sebebi de firmanın bünyesinde çalışan herkesin yeni oyunlar ortaya çıkarmak yönündeki açlığı ve motivasyonu..

İşler yolunda giderse Cod2’yi, Modern Warfare ve Black Ops’u yeni nesil konsol ve pc’lerimizde görmemiz mümkün, ne dersiniz bu işe?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC
Gökdelen (Skyscraper) filmini herkesten önce izlemek ister misiniz? https://t.co/O2ynWPAA6l https://t.co/gZ3wDqGgqk

Flickr