Activision kokuyu aldı: CoD oyunları Remastered olma yolunda!

Activision CEO’su Eric Hirshberg “Eski Call of Duty oyunlarını yeniden düzenleyebiliriz.” açıklamasında bulundu.

Yeni oyun yapamayan şirketlerin eski oyunlarına ya da çok sevilen bazı oyunların remake yapılmasına alıştık. Belli bir yaşı geçtiyseniz, Call of Duty dediğimiz zaman aklınıza bir devri kapatıp bir devri açan Call of Duty 2 gelebilir. Düşünsenize Call of Duty 2’yi daha detaylı, gözlerinize ziyafet çeken grafiklerle oynadığınızı.

Activision CEO’su Eric Hirshberg, Game Informer’a verdiği röportajda, “Öyle veya böyle, insanların eski oyunlar ile kurduğu bir bağ var” diyerek şirketin Call of Duty serisinin eskilerini uyarlamayı konuştuklarını söyledi. Activision bu ‘remake’ furyasına henüz dalmayan şirketlerden biri ve Hirshberg’e göre bunun sebebi de firmanın bünyesinde çalışan herkesin yeni oyunlar ortaya çıkarmak yönündeki açlığı ve motivasyonu..

İşler yolunda giderse Cod2’yi, Modern Warfare ve Black Ops’u yeni nesil konsol ve pc’lerimizde görmemiz mümkün, ne dersiniz bu işe?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr