Ajan 47 geri dönüyor!

Sony konferansı sırasında Square Enix ve IO Interacvtive Hitman’in geri döndüğünü müjdeledi. Sinematik bir fragmanla bunu yayınlayan yapımcılar oyunu ”Hitman” adıyla piyasaya sürecekler. Yani oyunun ana isminin sonuna başka bir isim takısı gelmeyecek.

Pek tabii yeni Hitman’de en sevdiğimiz suikastçılardan Ajan 47’yi kontrol edeceğiz. Videoda Ajan 47’nin karlı bir günde bir ormanda elinde keskin nişancı tüfeği birlikte koştuğunu görüyoruz. PC, Playstation 4 ve Xbox One’a çıkacak olan oyun için resmi bir çıkış tarihinden bahsedilmediğini belirtelim.

Ayrıca bahsetmekte fayda var ki yeni oyun Playstation 4’e özel beta testleri gerçekleştirecek ve Hitman serisinde görev yerine geçen altı farklı kontrata sahip olacak. Tabii Playstation 4’e özel bu beta versiyonuna katılabilmeniz için oyunu ön sipariş etmeniz gerekecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr