Alien’sız bir Isolation? Evet lütfen.

Alien: Isolation oynuyorum. Peşimden Xenomorph geliyor. Bir odaya kaçıyorum. Dolaba saklanıyorum. Xenomorph ortalıkta beni arıyor. Bir anda beni fark ediyor ve dolabın kapağını açıyor. Korkudan Playstation‘ı kapatıyorum. Işıkları açıyorum. Oyuna dair her şeyi siliyorum. Kendime bir kahve koyuyorum. Playstation‘ı camdan atıyorum. Camı kapatıp kilitliyorum. Kahvemden bir yudum alıyorum. Artık huzurluyum.

Siz de benim çektiklerimi çektiyseniz fakat yine de Alien: Isolation‘ı, oyunun bağlı olduğu evreni, Sigourney Weaver‘ı ve Ridley Scott‘ı seviyorsanız bu mod sizi mutlu edecek. Xenomorph‘u tamamen oyundan yok etmiyor fakat hareketsiz kalmasını sağlıyor. Bu sayede ortalıkta korkmadan güzel güzel gezebilirsiniz. İyi günler diliyorum.

Bu sefer de klavyeye hiç bakmadan doğru şekilde Sigourney Weaver yazana 20 metrelik devasa Facehugger heykeli hediye ediyorum.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. evoturk 2 years ago | Cevapla
    Sigourney Weaver klavyeye bakmadan fare ile kopyala yapıştır yaptım heykelimi isterim :D

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr