Alone in the Dark’ın yaratıcısından yeni bir korku oyunu

Frédérick Raynal. Bu ismi bir çoğunuz bilmeyebilir. Kendisi oyun dünyasına yön veren isimlerden biri. Alone in the Dark 1 ve 2‘de çalışarak bugün Survival Horror dediğimiz türün oluşmasına sebep veren kişi. Yani düşünün, bu adam olmasaydı belki Silent Hill, Resident Evil gibi pek çok oyun belki bildiğimiz şekliyle olmayacaktı. Tabi bu adam sadece bunları yapmakla kalmıyor. Kendisi dönemin en önemli oyunlarından Time Commando ve Little Big Adventure‘ın da yaratıcısı.

Bu sebeple Frédérick Raynal‘in kendi stüdyosunu kurup yeni bir oyun üstünde çalıştığını duyunca her türlü heyecanlanmak hakkımız.

Stüdyonun adı Gloomywood ve üzerinde çalıştıkları oyunun adı 2Dark. Oyun şu anda beta aşamasında ve hali hazırda oynanabiliyor. Oyunun sitesinden beta girişi satın alabilrsiniz: http://www.2dark.fr/beta-access

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr