Amazon, Minecraft: Story Mode’un çıkış tarihini ağzından kaçırdı!

Amazon’a göre “konulu Minecraft” 27 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak, yapımcı Mojang’dan ise herhangi bir teyit veya yalanlama gelmiş değil.

Minecraft: Story Mode’da Jesse’nin kontrolünü alacağız ve oyunun sonsuz dünyası boyunca hatta daha da ileriye gitmeye çalışırken arkadaşlarımız da Order of the Stone olacak; yani Warrior, Redstone Engineer, Griefer ve Architect. Beş bölümlük bir seri olarak tasarlanan Minecraft: Story Mode’da Mojang bizleri Nether’a ve çok daha ilerisine, daha önce görmediğimiz kadar uzağa götürmeyi vaadediyor.

Amazon’da verilen bilgiye göre sezonluk diski aldığınızda birinci bölümüne derhal ulaşabileceksiniz ve diğer dört bölüm de hazır olduğunda indirilmek suretiyle edinilebilecek. Her hangi bir kutu görseli veya ek detay mevcut değil ancak sezonluk diskin fiyatı 30 dolar olacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr