Antarktika’da bir Oculus Rift macerası: Edge of Nowhere

Daha önce defalarca hayatımızda bir yer edinmeye çalışan VR sistemleri nihayet bir rüzgar yakalamış gibi gözüküyor.

VR setlerin en hazır ve iddialı olanlarından Oculus Rift’e özel olarak tasarlanan Edge of Nowhere, kutuplarda geçen bir macera oyunu. Spyro The Dragon, Ratchet & Clank, Resistance serileri ve Sunset Overdrive ile bildiğimiz Insomniac games tarafından tasarlanan oyun üçüncü kişi kamerasından oynanıyor ve dün akşamki Oculus Rift yayınları sırasında görücüye çıktı.

Felakete dönüşen bir kurtarma görevini konu alacak oyunda kahramanımız soğuk, yüksek tepeler, çığ tehlikesi ve buz çatlakları gibi onlarca bilinmezin içinde yolunu bulmaya çalışacak. Oyunun banner’ında kahramanımızın gözlüğünden gelen yansımaya bakarsak bunlar karşılaşacağımız sorunlar arasında en küçük olanları.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr