Apotheon’un geliştiricisinin yeni oyunu Metal Slug’ın tahtına aday!

Geçtiğimiz yılın en keyifli “küçük oyunlarından” Apotheon’un geliştiricisi Alientrap Games yeni projeler peşinde.

Hareket serbestisinin abartıldığı bir Metal Slug oyunu izlenimi veren Cyrptark gerçekten de muhteşem gözüküyor öncelikle. Erken erişim safhasında olan ve indirimli olarak 17.85tl’ye steam üzerinden satın alabileceğiniz oyun daha şimdiden oldukça beğenimizi kazandı.

Oyunda sahip olduğumuz kompakt gemi ile dev Alien yıldızgemilerine sızıyor ve merkezine kadar ilerleyerek ana güç kaynaklarını yok edip oradan sıvışmaya bakıyoruz. Kısaca oyunda hem hareket serbestisi mevcut, hem de yer kısıtlı ve savaş alanları labirent görünümünde. Oyun süresinde basit parça tesirli bombalardan nükleer silahlara kadar sahip olabileceğiniz silah sayısı 60’ın üzerinde(!).

Dün gece erken PC ve MAC için erişime giren oyunun çıkış tarihi alışıldığı üzere belli değil.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr