Arda Turan, Mario Götze ve David Luiz, Nike’ın yeni video oyununda!

Nike, MagistaX, MercurialX ve HypervenomX’in yeni sezon renk paletlerini tanıttı. Yeni renk paletinin piyasaya çıkışıyla eş zamanlı olarak video oyunu MagistaX Breakthrough da görücüye çıkıyor. Oyunda Arda Turan da yer alıyor.

NikeFootballX, dar alanlı futbol sahalarına özgü yüzeyleri ve dinamik oyunları algılayan hem kapalı saha hem de halı saha serisine özel MagistaX, MercurialX ve HypervenomX’in yeni sezon renk paletlerini tanıttı. Aşınmaya karşı yüksek dayanıklılığıyla dikkat çeken kramponlarda, sert yüzeylerde dayanıklılığı artırmak için geri dönüştürülmüş Nike Grind malzemesi kullanılıyor.

Nike, yeni MagistaX renk paletinin piyasaya çıkışıyla eş zamanlı olarak video oyunu MagistaX Breakthrough’u da görücüye çıkarıyor. Nike Football Uygulamasıyla erişilebilen oyun, 8 bit ve daha yüksek çözünürlükteki grafikleriyle klasikleşmiş video oyunlarının estetiğinden ilham alıyor. Oyun, her biri, Mario Goetze, Ardan Turan ve David Luiz tarafından temsil edilen üç seviye boyunca gösterilen gelişimi yansıtıyor. MagistaX Breakthrough’un atari versiyonu İstanbul’daki Beyoğlu Nike mağazasıyla birlikte Avrupa ve Asya’daki seçili mağazalarda oynanabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr