ARK: Survival Evolved için yeni oyun modu!

Survival oyunların son yıllardaki artışı hızla devam ediyor. Bu oyunların en dikkat çekici yanları bana göre her birinin erken erişimde oluşu. Erken erişimde olmayan, tam sürümüyle piyasada olan Don’t Starve’dan başka bir survival oyun neredeyse yok. Pek tabi bu oyunlar kendi tarzlarıyla diğer oyunların arasından sıyrılmaya çalışıyorlar.

ARK: Survival Evolved bu farklılığı sahip olduğu dinozor temasıyla sağlamaya çalışıyor. Son zamanların en dikkat çekici survival oyunu sürekli olarak erken erişim versiyonunu güncelleyerek oyuncuları oyunda tutmaya ve kendin geliştirmeye çalışıyor. Yapımcı Wildcard oyun içeriğini genişletmeye amaçlıyor ve bu amaçla oyuna Survival of the Fittest isimli bir oyun modu getiriyor. Bu oyun modunda amaç hayatta kalan son kişi olmak. Yani oyundaki herkes düşmanımız olacak. Oyunda bir değer amaç ise haritanın ortasında bulunan lootu ele geçirmek olacak. Oyuncular oyuna dairesel bir formda başlayacak. Yani anlatmak istediğim, oyuncular spawn olduğunda haritaya dairesl bir dağılım yapılacak. Bakalım bu yeni oyun modu ARK:Survival Evolved’a yeni bir soluk getirecek mi.

maxresdefault

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Berdazol 7 years ago | Cevapla
    Ben oyunu oynuyorum fakat oyun çok karışık keşke bir tutorial yapsalarmış diyorum. Yeni oyun moduda H1Z1 BATTLE ROYAL'den çalıntı olmuş gibi duruyor. Bakalım indirmedim daha indirdiğimde daha iyi bir gözlem süreceğim.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.