Arkham Knight’a eski nesil Batmobile yolda!

Serinin yeni filmleri hakkında olumsuz tek yorum yapmak mümkün değil belki, ancak Tim Burton’ın çektiği ilk iki filmin karanlık havasını özleyenler de yok değil.

Belki de eski filmleri yeni filmlerin önüne taşıyan en önemli detay bugün hayli retro kalan, ama bir o kadar da muhteşem Batmobil idi. Arkham Knight’ta Catwoman DLC’si ile bile beklentileri tam olarak karşılayamadıktan sonra 1989 model Batmobile, ikinci filmden esinlenen iki pist ve farklı Batman yaratımlarında kullanılan 6 farklı skin’i oyuna ekleyecek.

Cebinizden 40 dolar fazladan çıktıktan ve The Witcher III için planlanan DLC’lerin ilk detaylarını okuduktan sonra canınız sıkıldıysa bu DLC iyi haber, zira ilk defa beklentileri karşılamaya meyilli bir eklenti karşımızda. Elbette Batmobile’in feci fiziklerinin de DLC ile beraber elden geçirilmesi fena olmaz.

Bu arada resmi açıklama yapılmadı ama bu DLC’nin PC sürümü için de biraz beklemeniz gerekecek gibi gözüküyor.

296006-14368868092

1989-batman-movie-skins-coming-to-arkham-knight-143688688978-noscale

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr