Arkham Knight’ın Harley Quinn DLC’si pek bir şey vaadetmiyor

Batman: Arkham Knight’ı ön sipariş ile satın alan oyunculara sunulan Harley Quinn eklentisi oyuncular tarafından yeterince tecrübe edildi sayılır.

Ön sipariş’i kaçıran veya almakta tereddüt eden kullanıcılara iyi haber, eklentinin içi gayet boş. DLC’nin toplam oynama süresi 30 dakikadan az ve genellikle dört-beş tip düşmana karşı, Batman’e fazlasıyla benzeyen hareketler ve dövüş mekanikleriyle mücadele ediyorsunuz. Hikayeye bir şey katılmadığı gibi oyunun o serbest oynayışından da pek fazla faydalanamıyor Harley Quinn.

Harley’nin o bıçaksırtı tarafını keşfetmek için de oyundaki içerik süresi yeterli olmamış maalesef. Kısaca eğer Harley Quinn’in fanı değilseniz sonbaharda çıkacak özel paket ile bunu almanız için de bir sebep yok demektir, muhtemelen Game of the Year Edition’da Harley Quinn ve diğer DLC’lerin tamamını görebileceğiz, acele etmek için bir sebep şimdilik gözükmüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr