Arkham Knight’ın Harley Quinn DLC’si pek bir şey vaadetmiyor

Batman: Arkham Knight’ı ön sipariş ile satın alan oyunculara sunulan Harley Quinn eklentisi oyuncular tarafından yeterince tecrübe edildi sayılır.

Ön sipariş’i kaçıran veya almakta tereddüt eden kullanıcılara iyi haber, eklentinin içi gayet boş. DLC’nin toplam oynama süresi 30 dakikadan az ve genellikle dört-beş tip düşmana karşı, Batman’e fazlasıyla benzeyen hareketler ve dövüş mekanikleriyle mücadele ediyorsunuz. Hikayeye bir şey katılmadığı gibi oyunun o serbest oynayışından da pek fazla faydalanamıyor Harley Quinn.

Harley’nin o bıçaksırtı tarafını keşfetmek için de oyundaki içerik süresi yeterli olmamış maalesef. Kısaca eğer Harley Quinn’in fanı değilseniz sonbaharda çıkacak özel paket ile bunu almanız için de bir sebep yok demektir, muhtemelen Game of the Year Edition’da Harley Quinn ve diğer DLC’lerin tamamını görebileceğiz, acele etmek için bir sebep şimdilik gözükmüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Spintires: MudRunner duyuruldu! https://t.co/Fi6X1z7pL2 https://t.co/su5fTSmaHG
World of Tanks'in konsol sürümlerine hikaye modu geliyor! https://t.co/15OgA83QJ9 https://t.co/62byNBan0X

Flickr